WSPANIAŁA CZWÓRKA, CZYLI KTO ZASIĄDZIE W JURY

Tegoroczny skład jury to połączenie doświadczenia z dzikością i finezją oraz świeżością wniesioną z innej niż tatuowanie branży. Konkursowe tatuaże oceni „czwórka wspaniałych” pod przewodnictwem Aleksandry Hałatek.

Aleksandra Hałatek – była redaktorka naczelna największego czasopisma branżowego TattooFest Magazine, współtwórczyni najstarszej cyklicznej imprez krajowej – festiwalu TattooFest. Od wielu lat związana z największym studiem tatuażu w Małopolsce, Kult Tattoo Fest.

Leszek Jasina – tatuażysta czynnie działający od wczesnych lat 90-tych, specjalizujący się między inni w stylu biomechanicznym. Artysta od lat prowadzi swoją pracownię w Szczecinie. Jest zdobywcą wielu nagród na polskich i międzynarodowych konwencjach tatuażu.

Agnieszka Agrypa Rypińska – artystka, która swoją przygodę z tatuażem artystycznym rozpoczęła przeszło 11 lat temu w dalekiej Australii. Inspiracje do pracy czerpie bezpośrednio ze swoich zainteresowań, do których należą: świat naturalny, świat zwierząt, historia, antropologia i psychologia. W procesie twórczym Agnieszkę ciekawi przede wszystkim to, jakie kolory i wzory kreuje natura (przyp. Tattoo.pl).

Tomasz Strzałkowski – twórca grafiki 3D do takich hitów na konsolę jak: Painkiller, Painkiller: Battle out of Hell, Painkiller: Hell Wars, Gears of War, Bulletstorm i Inner Chains. Prace Tomasza były publikowane w wielu magazynach dotyczących grafiki takich jak: Magazyn 3D, GFX, 3D Artist, 3D World, Creative Magazine, ImagineFX, Render out oraz w albumach „Digital Art Masters” vol. 5 i 6 i również w „BIOMECH ART: Surrealism, Cyborgs and Alien Universes”.