TRZY WIECZORY Z KOBIETAMI Z INNYCH WYMIARÓW

Pokaz: Zo-Ra van der Blast „Crash Test”
Piątek, 20:15 – 20.45

Ta dama jest wieloaspektowym duchem wielu postaci. Bez publiczności nie istnieje! Głęboko odkrywa swoje wnętrze, w momencie połykania miecza. Prowadząc swoje przedstawienia udowadnia, że niemożliwe jest zawsze możliwe.
Zo-Ra jest międzygalaktyczną Super Bohaterką z zaburzeniami genetycznymi wypaczającymi jej umysł, twarz i ciało w kierunku ryzykownych manifestacji!

Pokaz Księżniczki Tweedle Needle & Miss-R-Action „The Twisted Sisters”
Sobota, 21:00 – 21:20

Księżniczka Tweedle Needle to nieustraszona i brutalna femme fatale! Tweedle łączy tradycyjne fakirowskie popisy ze skandalicznymi i często krwawymi pokazami. Jest urocza, komiczna i całkowicie nieustraszona. Tweedle podnosi dziwne przedmioty jeszcze dziwniejszymi częściami ciała, włada maczetami i mieczami z przerażającą zręcznością.

Miss-R-Action jest niezwykłą bombą ekstrawagancji! Ma niezwykłą potrzebę, by rozśmieszać publiczność…prawdziwy łamacz serc, z najsilniejszym tyłkiem we wszechświecie (serio)! Wywodzi się z linii eksperymentalnych wykonawców teatralnych, robi filmy, występuje w sztukach i cyrku. R-Action wykazuje ogromną pasję do lateksu, sarkazmu i przygód.
Wierzcie lub nie, dadzą Wam taki pokaz, którego nigdy nie zapomnicie!

Pokaz: Księżniczka Twieedle Needle „La Macheta”
Niedziela, 19.30 – 20.00

Wszyscy dobrze wiemy, że Księżniczka Tweedle Needle lubi podróżować, jednak po jej ostatnich przygodach w Meksyku, to już nie ta sama osoba….
Najadła się zbyt wiele wijących się robali Tequilla i nawąchała się za dużo ostrego sosu…. i powoli zaczęła się zmieniać… pochłonął ją ogień i przemienił w La Macheta!
La Macheta to nieustraszona i brutalna femme fatale! Prosto z meksykańskiej dżungli, napędzana ostrym sosem jest po prostu nie do powstrzymania!