TATTOOFEST MAGAZINE JEST Z NAMI OD 5 LAT!

Wielu z Was przygodę z tatuażem zaczynało od lektury czasopisma związanego z tą branżą. Dla tych starszych rarytasem były kolorowe magazyny z Niemiec, Francji, Anglii, Włoch i Stanów Zjednoczonych, takie jak: Skin Deep, Rise, Tattoewierung Magazin czy Tattoo Life, które rzucane były czasem w ilości 10 sztuk na wielotysięczne miasto. Młodsi pasjonaci tej sztuki mieli już szczęście i możliwość zakupu najlepszej gazety branżowej w Polsce – TattooFest Magazin.

W kwietniu tego roku tytuł obchodził swoje X-lecie istnienia i była to świetna okazja do podsumowania pierwszej dekady jego istnienia. Profesjonalnie prowadzony magazyn o tematyce tatuażu to świetne narzędzie do zapoznania się z sytuacją tej branży na polskim rynku. Ekipa TFM od lat dba również o relacje z międzynarodowych konwencji oraz przybliża sylwetki artystów z całego świata.
W czerwcu tego roku na 12. edycji festiwalu TattooFest miała miejsce premiera odświeżonego numeru. Magazyn ukazuje się teraz nie tylko na bardziej szlachetnym papierze, ale dostępny jest także w wersji online na platformach Google Play i Apple Store.

Za co warto podziękować redakcji oprócz faktu, że wydała dotychczas 120 numerów czasopisma? Oczywiście za to, że cyklicznie udziela patronatu najlepszym festiwalom tatuażu. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że TFM po raz piąty objął honorowy patronat nad Oberon 3D Warsaw Tattoo Convention.
Jak zawsze będziecie mieli okazje kupić podczas imprezy najnowszy numer gazety, jak i zaopatrzyć się w jej archiwalne wydania.