TATTOO GALLERY BY WARSAW TATTOO CONVENTION

Praga – dzielnica, w której gdzieniegdzie można jeszcze poczuć przedwojenny klimat Warszawy. Po wojnie nieco zaniedbana i ciesząca się złą sławą, dziś zyskuje na popularności – wzrasta liczba jej mieszkańców, a w starych fabrykach i kamienicach rodzą się galerie sztuki i artystyczne pracownie.Również tutaj, w miejscu gdzie ulica Okrzei zbiega się z Targową, swój adres znalazło studio Tattoo Gallery by Warsaw Tattoo Convention.

Jego powstanie jest owocem wieloletniej współpracy ekip Azazel Milanówek i Juniorink Najgorsze Studio w Mieście, organizatorów powołanej do życia w 2013 roku warszawskiej konwencji tatuażu, od której zapożyczyło swoją nazwę.

Chcąc wydłużyć życie imprezy, która trwa przez jeden weekend, postanowili stworzyć miejsce działające przez cały rok, w którym gościć będą artystów z całego świata.

Krótko przed kolejną edycja Oberon 3D Warsaw Tattoo Convention zapraszamy Was gorąco na południowoamerykański guest spot. W studio pojawią się goście z Kolumbii, Brazylii i Argentyny. Już niedługo podamy więcej informacji, po które zapraszamy Was na oficjalny profil pracowni.